elektrostymulacja mięśni uda

Na pewno każdy z nas, oglądając telewizję kilka lat temu natknął się na coś, czym były telezakupy. Cały czas prezentowano tam różnego rodzaju urządzenia do gotowania, sprzątania w domu, czy urządzenia fitness. Jednym z nich były pasy działające jak sauna, a drugimi pasami były te do treningu EMS. Co to takiego? Nic innego jak elektrostymulacja mięśni pobudzająca konkretne partie mięśni do pracy.

Wystarczyło taki pas założyć na brzuch, ramiona, czy klatkę piersiową i go włączyć, aby wibracja zaczęła zmieniać naszą sylwetkę w bardziej umięśnioną. Można było ustawić pas na wiele programów, ustawiających intensywność treningu – od delikatnego masażu, do najbardziej intensywnych ćwiczeń. Do tego rodzaju zakupów miał nas zachęcić widok idealnie wyrzeźbionych ciał ludzi, którzy występowali w tej reklamie, oraz opinie innych użytkowników, którzy zapewniali nas, że tylko dzięki używaniu tego urządzenia spełnili swoje marzenie o pięknie wyglądającym ciele.

Zakupów takich urządzeń można było dokonać przez telefon podany na dole ekranu i kilkakrotnie powtarzany podczas trwania reklamy przez lektora, oraz na stronie internetowej sklepu, podaną również na dole ekranu naszego telewizora. Być może dla wielu z nas było to dobre wyjście, bo chociażby ze względu na to, gdzie pracujemy nie zawsze mamy czas na regularne ćwiczenia, albo nawet nie mamy go w ogóle, a jednocześnie chcemy coś zmienić w swoim wyglądzie.

Mimo tego, że być może warto skorzystać z takiej okazji, warto wiedzieć o tym, że najpewniejszym sposobem na odchudzanie i wyrzeźbienie mięśni jest odpowiedni sposób odżywiania, oraz osobiście wykonywane ćwiczenia fizyczne. Oczywiście elektrostymulacja mięśni to rewelacyjny sposób odchudzania i budowania mięśni, jednakże niekoniecznie poprzez takie wątpliwej jakości urządzenia. Jeśli naprawdę chcemy przekonać się ile może nam dać elektrostymulacja, to definitywnie warto to zrobić w specjalistycznym gabinecie. INNmed.pl – elektrostymulacja Poznań – to gabinet specjalizujący się w medycynie informacyjnej, gdzie możemy odbyć między innymi właśnie zabieg elektrostymulacji.