krówki na wesele

Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Niezależnie od tego, czy planuje się dużą imprezę po ślubie czy tylko małe spotkanie, dzień ten zawsze chce się spędzić z najbliższymi. Warto również pamiętać o gościach w ten dzień i zamówić im mały upominek. W ostatnich latach coraz więcej par sięga po krówki ślubne. Jest to fajnego rodzaju drobiazg, który wręczyć można gościom weselnym.

Fajne jest to, że krówki ślubne można samemu sobie wybrać i zaprojektować. Oczywiście, chodzi tu o grafikę opakowania. Krówki ślubne są naprawdę świetną alternatywą dla innych prezentów. Niektóre pary młode wykorzystują na przykład swoje zdjęcia aby dać prezent gościom. Jednak magnesy czy pocztówki ze zdjęciami młodych są znacznie mniej uniwersalnym prezentem niż krówki dla gości weselnych. O ile bliska rodzina, mama, tata, teściowie ucieszą się z magnesu z wizerunkiem młodej pary o tyle dalsza ciocia czy znajomi niekoniecznie będą wiedzieli co z takim prezentem dalej zrobić. Wówczas krówki na wesele będą lepszym rozwiązaniem. Bardzo fajną opcją zamiast krówki ślubnej, jest podarowanie na przykład słoiczka z miodem. Taki prezent jest również użytkowy i nie będzie się kurzył w mieszkaniu naszych gości. Oczywiście, wszystko zależy od tego co kto lubi. Dla jednych krówki dla gości weselnych to kiepski pomysł, bo obecnie wiele osób jest na diecie i nie chce skusić się nawet na jedną małą słodycz.

Krówki na wesele można rozdawać przed kościołem, również dla gości, którzy przyszli na ślub a nie są zaproszeni na imprezę weselną. To bardzo fajny pomysł na podziękowanie im za uczestnictwo w uroczystości. Krówki dla gości weselnych można również umieścić na przykład na stoliku przy kieliszku, czy na talerzu gości. Wówczas już na wejściu na salę, będą oni mieli słodkie przywitanie przez parę młodą.