żarówka led

Wielu z nas nieustannie narzeka na wysokość rachunków za prąd, ale jednocześnie nie robimy nic aby je obniżyć. Nie zastanawiamy się na energooszczędnymi rozwiązaniami, które można zastosować w naszym domu i co powoduje, że zużywamy tak dużo energii elektrycznej. Jednym z najbardziej prądożernych elementów jest z pewnością oświetlenie, do którego używany tradycyjnych żarówek o dużej mocy.
Dlatego warto natychmiast zamienić je na bardzie praktyczne oświetlenie LED, dzięki któremu skutecznie zmniejszymy wysokość naszych rachunków. Typowa żarówka LED świeci z mocą swojego żarowego odpowiednika 40 czy 60 watowego, ale zużycie energii w tym samych czasie wynosi tylko od 6 do 10 W. Różnica jest więc kolosalna i nie ma co się dłużej zastanawiać nad użyciem takiego oświetlenia w naszych wnętrzach. Słychać co prawda pewne głosy krytyki, że lampa LED nigdy nie będzie świecić tak samo jak ta ze zwykłą żarówką, ale są one całkowicie nieuzasadnione. Żarówka LED daje praktycznie takie samo światło, a co ciekawe, można nawet dobrać jego barwę, ciepłą lub zimną. Jest także bezpieczniejsza, gdyż bardzo mało nagrzewa się nawet po wielu godzinach pracy, a jej trwałość obliczona jest nawet na 10 lat. Na pewno nie jest to do osiągnięcia w przypadku stosowania tradycyjnych żarówek.
Warto już dziś zastosować oświetlenie LED w swoim domu, a już w bardzo krótkim czasie nasze portfele odczują różnicę i rachunki za prąd nie będą nas przyprawiać o palpitacje, a będziemy mogli oświetlać dom jak tylko będziemy chcieli.

Reklama: LED LABS